Kliknij, aby przejść do produktu

Koszyk  

jest pusty
under cart

Kontakt

  • numer telefonutel. 58 711 36 79 tel. kom. 726 217 688
  • adres emailbiuro@crazysnow.pl
  • adres ul. Modrzewiowa 2C/1 81-074 Gdynia
cart

ProducenciProducenci

small block

Reklama

Reklama
under small block

 


 

 

Technologie desek K21 Rdzenie


rdzen w1W1 charakteryzuje się użyciem jednego gatunku drewna ze sprawdzonym flexem, trwałością i ikrą. To standardowy rdzeń w naszych deskach dla średniozaawansowanych riderów


 

 

 

rytmRhytm Core unikalny kształt stworzony specjalnie dla kobiet.


 

 

 

 

rdzen w2WH2 Core trzy gatunki odnawialnego drewna zostały połączone dla optymalizacji siły, redukcji wagi i wstrząsów bez użycia dodatkowych materiałów.


 

 

 

rdzen w3WH3 Core używa tej samej podstawy, co W2 Core; WH3 dodaje dwa paski materiału Honeykomb pomiędzu wiązaniami i krawędziami.


 

 

 

rdzen w4WH4 Core zawiera najlepsze rozwiązania z całej naszej gamy technologicznej. Więcej Honeykomb niż WH3 daje zwiększoną trwałość przy minimalnej wadze

 

 

 

 

 


 

 

2 Ślizgi

 

2k2000 EXTRUDED (Ślizg Tłoczony)

Szybki i trwały

Łatwy do podkręcenia i serwisowania


 

 

4k4000 Sintered (Ślizg Spiekany)

Najszybszy naturalny materiał

Wyjątkowa trwałość

Wosk wchłaniany jest głębiej i utrzymuje się dłużej

 


00 Sintered (Ślizg Piekany)

Ultra cienki, zmniejszający tarcie

Lekki, o niskim zużyciu materiału

Najwyższa jakość dostępna na rynku

 

 

 


 

 

3 Laminaty


traixial glassTriaxial Glass tworzywo szklane z poprzecznymi warstwami usztywniającymi deskę. Zapewnia wzmocnione krawędzie i większą stabilność przy nierównym lądowaniu.

 

 

 

 

Biaxial glassBiaxial Glass jako klasyczne tworzywo wielowarstwowe, biax glass zapewnia najwyższe osiągi w każdych warunkach

 

 

 

 

 


 

 

4 Taliowanie

 

dualDUAL PROGRESSIVE stworzone dla riderów na każdym poziomie ,taliowanie Dual Progressive wiele wybacza i dostarcza sporo frajdy, co sprawia, że nadaje się do radosnej jazdy w każdych warunkach

 

 

 

hyperHYPER PROGRESSIVE nieskończoność promieni ścięcia łączy się doskonale od łagodniejszych na czubkach po bardziej agresywne w środku deski. W efekcie powstaje poczucie niezłomnej pewności. Szybka reakcja przy dużych prędkościach i gładkość, która pozwoli Ci na płynny przejazd między stokiem a snowparkiem

 

 


 

 

5. CamberK2 Precision baseline

Precision Baseline

Po obu krańcach deki znajduje się niski camber z płaskimi punktami styku. Poprzez rozłożenie początkowych punktów styku powiązanych z płaskim odcinkiem w środkowej strefie deski uzyskujemy kształt reagujący szybko i płynnie.

 

 

K2 Catch Free Baseline

 

Catch Free Baseline

Uniesienie początkowych punków styku ponad śnieg umożliwi skręt przed wbiciem cię krawędzi. Minimalna ilość rockera daje efekt szybszych postępów w nauce oraz udoskonaleniu techniki jazdy.

 

K2 Freestyle Baseline

 

Frestyle Baseline

Freestyle to wszechstronny Twin Rocker zbudowany aby zdominować każdą odmianę freestyle'u. Końcówki deski uniesiono wystarczająco, aby dać swobodę podczas wykonywania trików, jednocześnie zachowując pop oraz doskonałą reakcję

 

K2 All Terrain Baseline

All Terrain Baseline

Przeznaczony do jazdy w każdym terenie. Uniwersalny pozwala na bez wysiłkową jazdę na twardych przygotowanych trasach. jak i na płynną jazdę w puchu. Kierunkowy kształt posiada lekkie uniesienie przodu deski przy zachowaniu mniejszego z tyłu.

 

K2 BC Baseline

BC Baseline

BC Baseline dostarcza najwięcej rockera, pozwalając płynie, wydajnie i  szybko poruszać się w terenie. Nieco bardziej płaski ogon dodaje kontrolę podczas krytycznych lądowań oraz przy zawrotnych prędkościach.

 

 


 

 

5. Konstrukcje

 

K2 hybritech

Hybitech

Wzdłuż krawędzi efektywnej deski przebiega sidewall oddziałujący na tail oraz nose.

Hybrittech zapewni Ci zoptymalizowane inicjowanie skrętu, większą wytrzymałość oraz zmniejszenie oporu podczas przechodzenia z krawędzi na krawędź.

 


 

 


Hybrilight K2Hybrilight

Doskonała technologia K2 – od początku do końca deski umieściliśmy cienki sidewall o stałej grubości i niespotykanych osiągach. Jest cieńszy od tradycyjnych sidewall'e, a przez co ma zmniejszoną wagę.

 

 

 

 

 


Jib Tip K2

JibTip

Jib Tip integruje dłuższą krawędź efektywną z krótszym nosem i ogonem, pozwalając skrócić nawet o 5 cm rozmiar deski bez utraty stabilności.

 

 

 

 

 

 


 

       Dodatkowe technologie desek K2

 

LIFTED K2

 

LIFT

Przenieś się na na nowy poziom Pop'u. Płaska powierzchnia pod wiązaniami, stosowana we wszystkich naszych modelach desek, została podniesiona na dwóch krańcach. Daje to niesamowitą ilość pop,u, porównywalną z deskami z tradycyjnym camberem.

 

 

Bambooyach K2

 

Bambooyah

W tym roku rozszerza się na nowe modele. Teraz w ofercie poza tradycyjnymi rdzeniami Bambooyah pojawiają się nowe Bambooyah Blend. Stworzone dla modeli, które mogą skorzystać na delikatnej domieszce niesamowitej siły Bambooyah. Odrobina Bambooyah może zmienić wiele.

 

K2 Tweekend

 

Tweekend

 

Poczuj stabilność oraz dodatkową moc podczas jazdy. Tweekend polega na złagodzeniu oraz przedłużeniu rockera na dwóch krańcach deski. Deska posiada większą powierzchnie jezdną, co przekłada się na mniej odczuwalne lądowanie oraz lepsze zachowanie deski w puchu.

 

 

 

technologia desek k2

K2 harshmellow

System tłumienia wibracji dostępny tylko w deskach K2. Umiejscowione pod wiązaniami wstawki zapewniają maksimum zabawy, zmniejszając wibracje podczas jazdy oraz negatywne skutki twardych lądowań. Technologia dostępna również w butach oraz wiązaniach K2.

 

Carbonweb K2

 

Wzdłuż krawędzi efektywnej deski przebiega sidewall oddziałujący na tail oraz nose.

Hybrittech zapewni Ci zoptymalizowane inicjowanie skrętu, większą wytrzymałość oraz zmniejszenie oporu podczas przechodzenia z krawędzi na krawędź.

 

honeykomb K2

 

Rdzenie Honeykomb K2 oparte są na uretanowej technologii Honeykomb. Technologia zwiększa wytrzymałość oraz siłę rdzenia.

 

ICG Glass K2

 

Mieszanka włókna szklanego oraz węglowego umożliwia zmniejszenie ogólnej masy deski, sprawne przekazywanie energii przy jednoczesnym zwiększeniu pop'u.

 

ollie bar K2

 

Całkowite nowe podejście do doładowania pop'u w twojej desce. Łukowa wstawka, zbudowana z mieszanki kewlaru oraz karbonu, umiejscowiona w rdzeniu deki, rozwiązuje problem braku pop,u desek z rockerem.

 

Technologie wiązań K2


 

 

Tweakback K2


Tweakback

Nie ma innej firmy z większym doświadczeniem jeśli chodzi o wykorzystanie uretanu w wiązaniach snowboardowych. Nasze doświadczenie wykorzystaliśmy w pełni w projektowaniu czterech nowych modeli łyżek Tweakback. Nasza ciągła praca nad optymalizacją tego materiału zaowocowała jeszcze większą redukcją masy łyżki oraz lepszym i szybszym przekazywaniem energii.


 

 

Harshmellow

 

Harshmellow

System Harshmellow umieszczany jest pod piętami oraz palcami w celu maksymalnego tłumienia wibracji oraz uderzeń podczas jazdy w trudnym terenie oraz podczas płaskich lądowań.

 

 

Airlock k2

 


Airlock highbacks

Leka konstrukcja łyżki bez strat w transferze energii. Airlock eliminuje potrzebę tworzenie masywnych łyżek, dzięki czemu możliwa jest redukcja wagi wiązania.

 

 

 


k2 ez

EZ-Set Auto

Niezależne dopasowanie górnej i dolnej części dla zwiększonej wygody

Dostosowanie Tool-Less Cam-Lock

Lekkie i bezpieczne zapięcie nad palcami

 

 

 

 

 

 

k2 gap

Gap Eraser Highbacks

Pozwala na zniwelowanie przerw między butem a łyżką, tworząc więź między Tobą a deską.

 


 

 

 


 

k2 tools

Tool-Less Universal

Lekkie i bezpieczne zapięcie nad palcami

Dostosowanie Tool-Less cam-lock

 

 

 

 

 

 

 

k2 alu

Aluminum Airlight

Szybka aluminiowa pompka o zmniejszonej wadze

Dłuższa korba oznacza zwiększoną siłę

 

 

 

 

 

 

k2 caddi

Caddi

Niesamowita miękkość

Osłona Ladder

Trwałe tworzywo wielowarstwowe PU

 

 

 

 

 

 

k2 cam

Cam Lock-Center Adjusting

Beznarzędziowe i bezpieczne dopasowanie, pozwala na szybkie, łatwe i precyzyjne ustawienie strapów

 

 

 

 

 

 

 

k2 hinge

Hinge Mount

Pozwala na szybkie wkładanie i wyjmowanie buta z wiązania, poprzez umożliwianie odsuwania paska stawu skokowego od footbedu

 

 

 

 

 

 

k2 multi

Multi Compatabile Disc

Dwuslotowy design montowania na 4 lub 3 dziurkach

Ułożenie slotów tip-tail dla 4 dziurek

Ułożenie slotów toe-heel dla 3 dziurek

Podkładki Powerhold zapewniają pewność mocowań

 

 

 

 

 

k2 multi

Multi Compatabile Disc

Dwuslotowy design montowania na 4 lub 3 dziurkach

Ułożenie slotów tip-tail dla 4 dziurek

Ułożenie slotów toe-heel dla 3 dziurek

Podkładki Powerhold zapewniają pewność mocowań

 

 

 

 

 

k2 power

Power Ramp

Dostosowanie bez narzędzi

Zintegrowana z Full Seamless Footbed