Kliknij, aby przejść do produktu

Koszyk  

jest pusty
under cart

Kontakt

  • numer telefonutel. 58 711 36 79 tel. kom. 726 217 688
  • adres emailbiuro@crazysnow.pl
  • adres ul. Modrzewiowa 2C/1 81-074 Gdynia
cart

ProducenciProducenci

small block

Reklama

Reklama
under small block

 

Technologie desek NITRO

 

 

 

CAMBER

 

 

 

 

gullwing camber nitro

 

GULLWING CAMBER: LOOSE AND RESPONSIVE

Koncepcja wygięcia deski GULLWING CAMBER odciąża nacisk z punktów styku, dając Riderowi luźniejsze prowadzenie deski (podobnie jak jazda na deskorolce z luźnymi truckami). Deska jest wygięta do góry pod wiązaniami (Zobacz rysunek). Pozwala to na łatwiejsze prowadzenie deski na stoku dla początkujących, jak również zdecydowanie ulepsza jazdę podczas jibbów.

 

zero camber nitro

 

ZERO CAMBER: FORGIVING AND VERSATILE

Łącząc najlepsze cechy regularnego i odwróconego cambera, deski z ZERO CAMBER są łatwe do manewrowania, a oprócz tego mają lepsze ollie pop, niż konstrukcja GULLWING CAMBER. Z konstrukcją ZERO, deski można wykorzystać w bardziej zróżnicowanych warunkach jazdy.

 

 

standard camber nitro

 

 

 STANDARD CAMBER: SNAPPY AND PRECISE

Standardowe oraz low cambery daja stabilność przy większych prędkościach. W takich deskach dostajesz bezkonkurencyjną ilość snapu i ollie pop’u porównując z jakimikolwiek innymi camberami. Poza tym te deski mają przeznaczenie ALL-MOUNTAIN.

 

 

hotwing camber nitro

 

HOTWINGS CAMBER

Kształt ten jest rozwinięciem koncepcji Gullwing, oferuje lużną, bez wysiłkową jazdę.

Wyraźny kształt Gullwing w centrum łagodnie przechodzi w zero camber, co sprawia ze, rider lepiej wyczuwa punkty styku deski ze śniegiem. Świetnie się sprawdza zarówno w parku jak i w mieście.

 

 

roof camber nitro

 

ROOF CHOP CAMBER

W celu poprawienia płynności jazdy Nitro wprowadza do swojej kolekcji nowy kształt : ROOF CHOP. Posiada niski camber na obu krańcach deski, połączony ze spłaszczonym odcinkiem w środkowej strefie deski. Camber wszechstronny, świetnie sprawdzający się zarówno w parlu jak i na przygotowanych trasach.

 

 

ŚLIZGI

 

speed formula II nitroSPEED FORMULA II

Mistrzowska technologio do dzieła ! Nanotechnologiczna formuła wosku głęboko wparzona w ultra wysoko molekularny materiał, sprawia, że ślizg jest błyskawicznie szybki w każdych warunkach pogodowych. Jest mocno zaawansowany, a oprócz tego super wytrzymały. Technologia ślizgu SPEED FORMULA II używana jest wyłącznie przez NITRO na topowych deskach z kolekcj

 

 

 

 

 

speed formula nitroSPEED FORMULA

Po prostu szybki, mocny i prosty w utrzymaniu. Ten materiał składa się z wysoko molekularnego polietylenu i super śliskiego wosku, a to w efekcie daje naszym Riderom więcej niż cokolwiek innego.

 

 

 

 

 

 

 

fh nitroFH

Szybki, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu, to wszystko masz w jednym ślizgu. Odporny na raile i jazdę na streecie jak żaden inny.

 

 

 

 

 

 

 

 

RDZENIE


combat core nitroCOMBAT CORE jest naszym NAJMOCNIEJSZYM rdzeniem na chwilę obecną. Deska z taką konstrukcją jest miękka, lekka, nie do złamania, a przy tym naładowana sporą ilością popu.

 

 

 

 

 

 

 

 

power core nitroPOWERCORE: PERFORMANCE DRIVEN

Lekki rdzeń z drzewa topoli na całej długości deski; mocny w doskonałym połączeniu giętkości i wyczucia deski.

 

 

 

 

 

 

 

 

power core IIPOWERCORE II: EXTRA STRENGTH

Rdzeń z drzewa topoli na całej długości deski z dodatkowymi elementami z drzewa bukowego, tworzy bezkonkurencyjnie mocną strukturę, która jest super wytrzymała i płynna.

 

 

 

 

 

 

 

power lite corePOWERLITE CORE: LIGHTWEIGHT

Najwyższej jakości ultra-lekki rdzeń z drzewa topoli na całej długości deski, sprawia, że deska ma idealne funkcje: duży pop i maximum wytrzymałości przy minimalnej wadze.

 

 

 

 

 

 

 

 

koroyd core nitroKOROYD : HYBRID CORE

Najnowsza technologia rdzenia posiadająca wtłoczone pionowe miniaturowe rurki. Materiał posiada unikalne właściwości pochłaniania energii. Koroyd jest o około 70% lżejszy od standarowego drewnianego rdzenia, przy czym jest tak samo mocny, giętki i sprężysty.  Ten całkowicie zaprojektowany od nowa rdzeń oferuje lekką budowę, płynną jazdę oraz znakomite tłumienie.

 

 

 

 

 

 

LAMINATY

 

bi lite nitro

BI-LITE LAMINATES: FORGIVING AND STRONG

 

Zaufany przez naszych Riderów dwuwarstwowy laminat, stworzony , aby być mocnym, wytrzymałym i zapewniać dobre wyczucie deski.

 

 

 

 

 

 

tri lite nitroTRI-LITE LAMINATES: RESPONSE AND BALANCED

 

Doskonałe połączenie giętkości i kontroli. Podkręcone przez Nitro potrójne włókno szklane, biegnące w trzech kierunkach powoduje, że deska szybko reaguje i można jej zaufać na krawędzi.

 

 

 

 

 

lawa nitroLAVA LAMINATES: DYNAMIC AND LIGTHWEIGHT

 

Konstrukcja LAVA łączy w sobie cechy TRI-LITE z jeszcze lżejszą wagą. Włókna Bazaltu (stopiony kamień wulkaniczny) są o wiele mocniejsze od włókien szklanych i umieściliśmy je na wierzchniej części rdzenia, aby uzyskać idealną konstrukcję ALL-TERRAIN.

 

 

 

 

 

dimond nitroDIAMOND LAMINATES: ULTRALIGHT AND POWERFUL

Doskonale rozłożone warstwy włókna bazaltowego na wierzchu oraz włókna węglowe na spodzie konstrukcji DIAMOND ustanawiają nowy poziom wydajności deski względem jej wagi; mocniejsze trzymanie krawędzi, nie do zdarcia, nie mówiąc już o ultra lekkiej desce.

 

 

 

 

 

 

 

dimond band nitro

DIAMOND BAND

Włókna węglowe to materiał ultra wytrzymały oraz bardzo lekki.Poprzez umieszczenie wzdłuż deski dwóch pasków z włókna węglowego, jeszcze bardziej zwiększyliśmy kontrolę oraz wyczucie Twojej dechy.

 

 

 

 

  

GIĘTKOŚĆ DESEK ( FLEX )


FLEX : URBAN

Ten super elastyczny i miękki flex doskonale sprawdza się w paku oraz w mieście.

FLEX : PARK

Dostosowany do jazdy w parku, miękki i elastyczny, pozwala na szybkie postępy w skokach oraz na railach.

FLEX : ALL TERRAIN

Najbardziej wszechstronny flex. Jego wyważona twardość pozwala na na zabawę na w parku, na stoku oraz poza wyznaczonymi trasami.

FLEX : MOUNTAIN

Twardy, szybki, precyzyjnie przenoszący siły z wiązań na deskę, z przeznaczeniem na przygotowane trasy oraz do jazdy w puchu. Deski z tym flexem dedykowane są dla doświadczonym riderom.

 

 

 

 

ŻADNA INNA FIRMA SNOWBOARDOWA TEGO NIE MA:

 

 

balistic impact panel nitroBALLISTIC IMPACT PANEL

 

KEVLAR © jest stosowany m.in. w kamizelkach kuloodpornych, aby cie chronić. My użyliśmy go w strategicznych miejscach mocowania wiązań, aby ochronić konstrukcję od nacisków przy twardych lądowaniach. Ta koncepcja jest o wiele bardziej mocniejsza i dużo lżejsza, niż typowe zastosowanie tytanowe.

 

 

 

 

railkiller edgeRAILKILLER EDGE

 

Tajna broń na railach. Z tym unikatowym profilem krawędzi i odpornością zwiększoną o 200% w porównaniu do typowych krawędzi, możesz śmiało stawić opór każdej przeszkodzie w funparku czy też na streecie. Ten kawałek stali ma wystarczającą moc potrzebną na lata jazdy.

 

 

 

 

 

scratch rip nitroSCRATCH AND RIP BASE

 

Masz dodatkowe wsparcie przy mocnej jeździe! Jeśli zedrzesz pierwotną warstwę ślizgu, pod nim masz drugi – rezerwowy – zabezpieczający rdzeń, a na dodatek w kontrastycznym kolorze.„Pokaż swoje blizny ze streetu, i niech twój prawdziwy kolor zalśni”