Kliknij, aby przejść do produktu

Koszyk  

jest pusty
under cart

Kontakt

  • numer telefonutel. 58 711 36 79 tel. kom. 726 217 688
  • adres emailbiuro@crazysnow.pl
  • adres ul. Modrzewiowa 2C/1 81-074 Gdynia
cart

ProducenciProducenci

small block

Reklama

Reklama
under small block

Technologie wiązań RaidenRaiden FTI AIRRAMA FTI AIR

Ta rama zapoczatkowała spory krok naprzód w produkcji lekkich wiazań - systemu Airbag.Poprzez otwarcie tylnej częsci podstawy (pięta), umożliwiło to umieszczenie pełno rozmiarowego airbaga, a nie jakiejs mikro żelowej podkładki.Dzięki temu Airbag pochłania wszystkie surowe ladowania i dropy na streecie.To Airbag odbiera cała siłę przy ladowaniu, a nie twoje plecy ! Na rok 2011 ramę FTI AIR cechują dodatkowo ALUMINIOWE MINI DYSKI.


Raiden FTI EVO2 AIRRAMA FTI EVO2 AIR

Technologia podwójnego Airbaga zastosowanego w ramie, cechuje dodatkowo podzielony na dwie części, aluminiowy dysk, który jest mniejszy od typowego i zwiększa pole pracy airbagów. Ogromne wycięcia na palcach i piętach mocno obniżają wagę wiązania, a nowiuteńka struktura podstawy umacnia ją i daje dobre wyczucie deski.Znaczne wycięcia na palcach i piętach mocno okrawają wagę wiązania, a nowa struktura podstawy wzmacnia ją i zapewnia solidne wyczucie deski. Ten model jest dostępny w wersji karbonowej lub z włókna szklanego.
Obie wersja mają super miękką wyściółkę z pianki EVA i inne właściwości ramy FTI, tj.: regulacja rozstawu oraz tylnej ramy, która jest super lekka dzięki sporym otworom redukującym wagę.
Raiden PRECISION FITPRECISION FIT


To jednoczęściowa rama zbudowana z włókna szklanego. Dostępna w trzech rozmiarach. Posiada teleskopowy pedał gazu z zintegrowaną nakładką na płytę podstawy, w pełni regulowany.

Raiden PRECISION FIT 2PRECISION FIT 2


Jednoczęściowa podstawa wiązania i amortyzator na palcach i pod piętami - tego nie znajdziesz nigdzie indziej! Daje super wyczucie deski, a zarazem jest super lekkie, dzięki redukcji materiału.

Raiden AsymASYM HIGHBACK


Nasze asymetryczne wiązania zostały stworzone dla najszybszej reakcji między Riderem i deską. Asymetryczny design lepiej przystosowuje dzisiejsze popularne rozstawy wiązań. Oś highbacka jest przesunięta 5 stopni do środka. Pozwala to lepiej trzymać krawędź, zapewnia lepszy komfort podczas jazdy, a wiązania są lekkie. Czego więcej byś chciał? Zastosowane w highbackach typu: ASYM TYPE R, ASYM TYPE S oraz ASYM HAMMER HIGHBACK.

Raiden SYMSYM HIGHBACKKoncepcja związana z symetrycznym rozłożeniem sił i połączeniem cech wytrzymałości oraz lekkości wiązania. Dostępne w TYPE R, TYPE S oraz HAMMER.
Raiden dual dampenningRAIDEN DUAL DAMPENING


Nasz zaufany system AIRBAG jest stosowany teraz na większej ilości wiązań. Najlżejsze na Ziemi rozwiązanie absorbujące mocne lądowania i zapobiegające przed kontuzjami pięt. Oprócz komfortu w jeździe, te wiązania nie trącą na jakości, twardości, ani kontroli.
Raiden dual air dampeningRAIDEN DUAL AIR DAMPENING

Strategia podwójnego Airbaga zwiększa możliwość absorbowania drgań, a do tego zdecydowanie zmniejsza wagę całego wiązania. Podczas mocnych ładowań, te Airbagi składają się do wewnątrz i absorbują najefektywniej odebraną siłę. Dzięki temu naprawdę możesz na nich polegać. Dodatkowo w środku znajduje się żel, który eliminuje mniejsze drgania podczas jazdy. DOUBLE AIRBAG to zdecydowanie najbardziej zaufany system przez naszych riderów, dzięki któremu mogą skakać wyżej, a oprócz tego wytrzymuje dłużej, niż inne.

raiden canted base dampeninigCANTED BASE DAMPENING


Dzięki zintegrowanej piance EVA (3mm) na podstawie wiązań, możesz spędzać jeszcze więcej czasu na stoku i będziesz mocniej wyczuwał deskę, nawet przy szerokich rozstawieniach wiązań.

Raiden EVA BaseEVA BASE DAMPENING


Podstawa wyścielona pianką EVA absorbuje drgania, eliminuje wibracje dla zwiększonego komfortu i poprawy kontroli.


Raiden mini discALUMINIUM MINI DISC


Koncepcja MINI DYSKÓW polega na tym, że zredukowaliśmy ich wielkość, aby móc zwiększyć maksymalnie obszar na AIRBAGI. Mniejsze dyski to więcej miejsca na wygodę podczas jazdy!
Raiden Revert Toe strapsREVERT TOE STRAPS


Konstrukcja dolnych strapów pozwala dopasować każdy but. Możliwość zapinania tradycyjnego na górze lub aby docisnąć buta w tył - zapinając na czubku buta.

Raiden Cable StrapCABLE CONNECTOR STRAP


Pasek, który cechuje wbudowana wewnętrznie linka stalowa, eliminująca jakiekolwiek złamanie, pęknięcie, lub rozciągnięcie.


Raiden SpeedwheelSPEEDWHEEL ALUMINIUM BUCKLES


Ultra lekkie aluminiowe dźwignie z systemem zapadkowym, z gumowym elementem na klamrze dla lepszego chwytu.


Raiden LSDLSD - LADDER SPEED DEVICE ALIGNMENT


Ten mały kolega układa paski w odpowiednim miejscu co przyspiesza zapięcie klamrom.


Raiden S-CURVED LADDERS

AND CONNECTOR STRAPS


Wyprofilowane paski przyspieszają wpięcie w wiązanie i zapobiegają nadepnięcia na pasek.

Raiden Premium Control CutPREMIUM CONTROL CUT ANKLE STRAPS


Te strapy są większe, mocniej trzymają buta większą powierzchnią. Zbudowane z naszej ultra lekkiej gąbki z wewnętrznie wtopioną ramą 3D, co pozwala zapiąć wiązanie mocniej, bez odczucia ucisku.

Raiden Premium SlimPREMIUM SLIM CUT ANKLE STRAPS


Strapy SLIM CUT posiadają węższy profil dla lepszej elastyczności i większego komfortu.


Raiden WindowsFLEX WINDOWS


Duże wycięcia powodują, że strapy są bardzo giętkie i dopasowują się do kształtu butów, podczas gdy wewnętrzne wtopione ramy 3D wzmacniają tę lekką konstrukcję.