Kliknij, aby przejść do produktu

Koszyk  

jest pusty
under cart

Kontakt

  • numer telefonutel. 58 711 36 79 tel. kom. 726 217 688
  • adres emailbiuro@crazysnow.pl
  • adres ul. Modrzewiowa 2C/1 81-074 Gdynia
cart

ProducenciProducenci

small block

Reklama

Reklama
under small block

K2 ALLY RED 2014 4Woman

obrazek Wyprzedaż Wyprzedaż! discount 349,30 zł brutto

499,00 zł brutto

(cena obniżona o 30 %)

Produkt NIEDOSTĘPNY!

piramry block
  • Ally jest niezwykle lekkim kaskiem dla kobiet, które chcą niskoprofilowej konstrukcji. Po prostu dobrze wygląda i świetnie pasuje. Ten model jest także dostępny w rozmiarze XS.

 

  • Construction: In Mold-jest premium konstrukcją dla ultra-lekkiej wydajności kasków i charakteryzuje się wkładką EPS, która jest formowana bezpośrednio na lekką poliwęglanową powłokę. W rezultacie budowa tak lekka, że zapomnisz, że jeszcze tam jest..
  • Features: Passive Channel Venting™, 360 K2dialed Fit System™,washable Full-Wrap Liner System, Level 3 Baseline Audio System-Ewolucja K2dialed Fit System w nowy 360 K2dialed Fit System zapewnia niezrównane dostosowanie. Tekstylne wkładki zapewniają maksymalny komfort i bezpieczne dopasowanie. Dzięki większemu równomiernemu ciśnieniu, całkowicie nowy 360 K2dialed Fit System eliminuje niechciane punkty nacisku, niezależnie od kształtu głowy. FULL-WRAP LINER w pełni zapewnia pokrycie, tworząc niezrównany fit z K2 kasku. Wyściólka posiada siatkę, która odprowadza wilgoć i oddycha, aby zapobiec przegrzaniu. Full-Wrap Liner System jest zintegrowany z obu naszych standardów i 360 K2dialed ™ fit audio Systemy i K2 Baseline, kreując ostateczne doświadczenie użytkownika. Nie ma przerw, co oznacza, lepsze dopasowanie i większy komfort. K2 Level 3 Baseline Audio System bezproblemowo połączy Cię z Twoim telefonem komórkowym lub odtwarzaczem multimedialnym. System audio zainstalowany fabrycznie w poduszki Baseline audio. Obudowa głośnika tworzy minimalne, niskoprofilowe rozmieszczenia więc nie zauważy głośników chyba, że gra muzyka. Jeśli wolisz jeździć bez głośników, można je łatwo usunąć z nausznikami. Z odłączanym przewodem i zupełnie nowym sterownikiem audio dla inicjowania pauza / play i odpowiedzi / hang-up funkcji, twoje urządzenie medialne jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.
  • Sizes: X-Small (48-51cm), Small (51-55cm), Medium (55-59cm)
  • Weight: 394g

 

tabela

 

 

  • Gwarancja : 12 miesięcy
under block gif

W tej samej kategorii

under block